Бразилія вирішила вперше в історії купувати каву за кордоном

28 лютого 2017, 15:48
Бразилія, яка є найбільшим виробником кави у світі, вперше у своїй історії змушена почати його імпорт для забезпечення внутрішнього попиту

Як пише Інтерфакс-Україна, уряд дозволив закупити у В'єтнамі 1 млн мішків кави робуста (вага мішка становить 60 кг, або 132 фунта), повідомляє місцевий інтернет-портал Folha de Sao Paulo. Поставки будуть здійснювати до травня поточного року.

Відео дня

Відзначається, що посуха, яка тривала кілька місяців, в тих районах країни, де вирощують каву, призвела до зростання цін на 14,9% за останні дванадцять місяців, за даними Бразильського інституту географії та статистики.

Найсильніше постраждав штат Еспіріту-Санту. У 2016 році тут було випущено 8 млн мішків кави робуста, що на 30% менше показника попереднього року.

У середньому Бразилія виробляла близько 56 млн мішків кави в рік, повідомляє Deutsche Welle.

На початку поточного року Міжнародна організація кави (ICO) опублікувала прогноз, згідно з яким дефіцит пропозиції на світовому ринку збережеться третій рік поспіль. При цьому виробництво робусти, як очікується, буде найнижчим з 2012 року.

За оцінками ICO, дефіцит кави в 2016/2017 сільгоспроці, який почався в жовтні, складе 3,5 млн мішків. Виробництво кавових зерен, імовірно, досягне 151,6 млн мішків, споживання - 155,1 млн мішків.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X