Bosch змінив президента в Україні та СНД

20 січня 2021, 18:59

Група Bosch змінила президента в Україні, Росії, Білорусі, Центральної Азії, Монголії і на Кавказі. Про це йдеться в повідомленні компанії.

З 19 січня 2021 року новим президентом групи в регіоні став Доктор Штеффен Хоффманн. На цій посаді він змінив Хансьюргена Оверштольца, який очолював регіон з лютого 2016 року.

Відео дня

«Я вважаю, що у регіону прекрасні довгострокові перспективи зростання. Ми продовжимо курс на збереження провідних позицій в Україні та сусідніх країнах з точки зору технологічного лідерства, зростання продажів і локалізацію виробництва», - говорить Штеффен Хоффманн.

Хоффманн почав працювати в Bosch ще в 1992 році на посаді менеджера-стажиста відразу після закінчення навчання в університеті. З 1993 він займав керівні посади в різних підрозділах і країнах, включаючи Німеччину, Японію, Південну Африку та Британію. У 2015 році він був призначений Президентом Bosch в Британії.

Серед іншого, Хоффманн створив команду, що спеціалізується на рішеннях для Інтернету речей (IoT), які дозволили побудувати важливий бізнес в сфері, ключовий для майбутнього Bosch.

Хансьюрген Оверштольц, який пропрацював в Bosch 25 років, виходить на пенсію.

За підсумками 2019 року Bosch в Україні наростив продажі на третину.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X