Карантин загнав всіх на кухню. Bosch отримав рекордний прибуток від продажів побутової техніки

26 березня 2021, 11:55

Виробник побутової техніки Bosch — BSH Hausgeräte — за підсумками року отримав рекордний для компанії прибуток в 13,9 млрд євро. Завдяки карантину попит на продукцію компанії виріс — люди стали більше часу проводити вдома і на кухні.

За підсумками 2020 року компанія BSH Hausgeräte (підприємство компанії Robert Bosch GmbH, виробник побутової техніки) отримала дохід в 13,9 млрд євро - на 5,3% вище, ніж в 2019-му. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Відео дня

Відзначається, що компанія досягла найвищого річного обороту за свою більш ніж 50-річну історію. На основі місцевої валюти BSH зафіксувала зростання на 8,5%.

«2020 й був рекордним роком для BSH. Завдяки надзвичайної наполегливості наших колег в усьому світі ми успішно подолали виклики глобальної пандемії. В нашій галузі спостерігалося значне зростання, адже споживачі стали проводити більше часу вдома і на кухні », - зазначила головуючий правління компанії доктор Карла Крівет.

На європейському ринку компанія показала зростання в 4,8% за підсумками року (+ 8,6% на основі місцевої валюти). Найпомітніше оборот виріс у Британії, Німеччині та Північній Європі. На американському ринку компанія отримала додаткову частку, досягнувши показника зростання обороту на 7,7%. Відзначається, що це вище середнього в регіоні Америки в порівнянні з попереднім роком (+ 10,3% на основі місцевої валюти).

«Особливо великим був попит на холодильники і посудомийні машини», - додали в компанії.

Бізнес в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні / Африці виріс на 5,3% (+ 7,7% на основі місцевої валюти). Відзначається, що вплив пандемії коронавируса було помітним у лютому 2020 року в Китаї, але вже в травні почалося істотне поліпшення ситуації зі значними показниками зростання. Це допомогло компенсувати втрати в обороті протягом попередніх трьох місяців.

У Китаї для BSH було значне зростання попиту на посудомийні машини (+ 34% збільшення обороту) і пральні машини (+ 59% збільшення обороту). Також компанії вдалося вирости в Індії та Африці.

Відзначається, що показники BSH значно зросли у всіх продуктових категоріях: приготування страв, охолодження і догляду за посудом оборот виріс приблизно на 6% (від +8 до 10% на основі місцевої валюти). Оборот малої побутової техніки виріс більш ніж на 9% (+ 12% на основі місцевої валюти). Також значно зросла напрямок обслуговування клієнтів на 8% (+ 11% на основі місцевої валюти).

Онлайн-бізнес BSH виріс на 25% в минулому році. Компанія направила на дослідження і розробки 5,1% загального доходу від продажів - 708 млн євро.

Нагадаємо, що за підсумками 2019 року Bosch наростив продажі в Україні на третину в порівнянні з 2018 роком.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X