Засновник Alibaba Джек Ма відправив у США 1 млн масок і тести на коронавірус

16 березня 2020, 12:01

Раніше Джек Ма надав схожу допомогу іншим країнам, які постраждали від коронавірусу.

Засновник Alibaba Джек Ма завів аккаунт у соцмережі Twitter і першим постом відзвітував про постачання в США 1 млн медичних масок і близько 500 тис. наборів тестів для виявлення коронавірусу.

Відео дня

«Всього найкращого нашим друзям в Америці», — написав він у своєму першому пості про відправку масок і тестів у США.

Як уточнює Bloomberg, Джек Ма заявив про плани відправити як допомогу США 500 тис. наборів для тестування і 1 млн медичних в п’ятницю, 13 березня. Раніше схожу допомогу Ма відправив в інші країни, що постраждали від коронавірусу. Зокрема, в Японію, Південну Корею, Італію, Іран і Іспанію.

«Спираючись на досвід моєї країни, швидке та точне тестування та адекватні засоби індивідуального захисту для медичних працівників найбільш ефективні в запобіганні поширенню вірусу», — зазначив бізнесмен.

Нагадаємо, що на початку лютого засновник Microsoft Білл Гейтс пожертвував $ 100 млн на боротьбу з коронавірусом.

Станом на ранок 16 березня кількість інфікованих коронавірусом COVID-19 у всьому світі перевищила 169 тисяч осіб. На планеті вже більш ніж 150 країн і територій, де виявили вірус — серед них і Украіна. Більш ніж 77 тисяч осіб у всьому світі вже вилікувалися від захворювання, спровокованого новим коронавірусом, тоді як кількість смертей перевищила 6,5 тисяч.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X