Бориспіль знайшов нове застосування терміналу, який збирається знести

20 квітня 2018, 09:39

Термінал B Міжнародного аеропорту Бориспіль, який був до будівництва терміналу D терміналом для міжнародних рейсів, може бути переобладнаний під офісну і службову інфраструктуру.

Про це повідомив комерційний директор аеропорту Георгій Зубко в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна.

"Цей термінал використовується як резервний. Коли ми говоримо про особливо пікові навантаження, як, наприклад, хасидська програма, фінал Ліги Чемпіонів, він є хорошим резервом та додатковим інструментом для вирішення наднормативних завдань", - сказав він.

Відео дня

В цілому, за його словами, він є морально та технологічно застарілим, його реконструкція навряд чи доцільна в будь-якій довгостроковій перспективі.

"Зараз ми розглядаємо питання про розміщення там офісів, власних служб, тобто як діловий центр", - резюмував Зубко

Раніше генеральний директор аеропорту Бориспіль Павло Рябікін заявляв, що згідно з концепцією розвитку аеропорту Бориспіль, до 2045 року термінал В буде знесено.


Термінальний комплекс В має площу понад 36 тис. кв. м. У 2011 році була завершена реконструкція його галереї, що дозволило перевести внутрішній пасажиропотік і забезпечити обслуговування внутрішніх і міжнародних рейсів. Термінал має пропускну здатність на міжнародних рейсах - 1,2 тис. пасажирів на годину на виліт і 1,1 тис. на приліт, на внутрішніх - 650 пасажирів на годину на виліт і 600 на приліт.

Аеропорт Бориспіль є найбільшим в Україні із загальною займаною площею близько 1 тис. га. Має дві злітно-посадочні смуги: одну - довжиною 4 тис. м, шириною 60 м, другу - довжиною 3,5 тис. м, шириною 63 м. На його території розташовані чотири пасажирські термінали та поштово-вантажний комплекс.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X