Бориспіль визнали одним з найбільш швидкозростаючих аеропортів Європи

8 листопада 2016, 14:52
За підсумками 3-го кварталу аеропорт Бориспіль визнали одним з найбільш швидкозростаючих аеропортів Європи

Про це повідомили в Міністерстві інфраструктури України.

7 листопада 2016 на сайті Міжнародної ради аеропортів - ACI Europe опубліковані результати рейтингу європейських аеропортів за 3 квартал 2016 року.

Відео дня

"Відповідно до класифікації ACI Europe, аеропорт «Бориспіль» увійшов до третьої групи європейських аеропортів (аеропорти середнього розміру, що обслуговують щорічно від 5 до 10 мільйонів пасажирів)", - зазначили в міністерстві.

Згідно з результатами, за квартал аеропорт Бориспіль збільшив кількість залучених пасажирів на 18,6%, ставши одним з лідерів у своїй категорії разом з аеропортами Берліна, Ларнаки, Тенеріфе і Бухареста. Середнє зростання пасажиропотоку в Європі в 3-му кварталі склав + 3,5%, при цьому в країнах Євросоюзу воно зросло на 6,1%, а в країнах, що не входять в ЄС (Росія, Туреччина, Україна, Норвегія та ін) - зафіксовано падіння на 4,7%.

У той же час, враховуючи позитивні показники безпосередньо аеропорту Бориспіль, у звіті зазначається, що "Україна демонструє помітні поліпшення".

"Як видно із доповіді ACI Europe, протягом останнього часу аеропорт стає все більш помітним гравцем на європейському авіаринку", - констатували в Мінінфраструктури.

Окрім Борисполя, у рейтинг також увійшов ще один український аеропорт - Харків, який відноситься до "найменших" по європейській класифікації. Інші аеропорти України в європейський рейтинг не потрапили, не забезпечивши істотного приросту пасажиропотоку.

Показати ще новини
Радіо NV
X