Бориспіль відступив. Лоукостер Ryanair отримає бажані знижки

22 червня 2017, 13:39
Зміни до наказу Міністерства інфраструктури України №337, що знижують базовий авіаційний збір з $17 до $13 прийняті та заюстровані

Про це повідомив генеральний директор міжнародного аеропорту Бориспіль Павло Рябікін.

"Що це означає: всі авіакомпанії, що вилітають з аеропорту Бориспіль, з 20 червня отримають зниження збору за пасажирське обслуговування; авіакомпанія Ryanair отримає запитувані ними $7,5 на нових для аеропорту Бориспіль напрямках; аеропорт Бориспіль вийде на планове зниження доходів до 8% у другому півріччі поточного року, однак отримає серйозний імпульс до нарощування пасажирообороту в середньостроковій перспективі", - цитує Інтерфакс-Україна його слова.

Відео дня

На думку Рябікіна, зниження збору за пасажирське обслуговування в комплексі з програмою знижок аеропорту буде стимулювати перевізників літати частіше, возити більше, відкривати нові напрямки і в обов'язковому порядку знижувати ціни на квитки.

"В остаточному підсумку виграти повинен пасажир", - зазначив він.

Раніше повідомлялося, що Міністерство інфраструктури України скоротило аеропортові збори за обслуговування пасажирів в міжнародному аеропорту Бориспіль майже на чверть - до $13.


Нагадаємо, що аеропорт Бориспіль розробив програму щодо здешевлення авіаквитків за рахунок знижок до аеропортових зборів.

Система надання знижок має на меті здешевлення авіаперевезень, розширення мережі маршрутів, збільшення частки транзитних пасажирів, зростання обсягів перевезень і доходів аеропорту, залучення бюджетних перевізників. Пропонується встановлювати для нових міжнародних рейсів знижку до збору за зліт-посадку і пасажирського збору в перший рік - 80%, другий - 60%, третій - 40% і четвертий - 20%. Крім того, пропонується 80% знижки за транзитного пасажира.

Знижка на пасажирський збір буде застосовуватися пропорційно розміру приросту пасажиропотоку від 100 тис. чол.


У березні Рябікін заявляв, що ті тарифи, які просить Ryanair, аеропорт зараз дати не може, навіть з урахуванням усіх знижок.

Нагадаємо, що найбільший європейський лоу-кост авіаперевізник Ryanair в жовтні поточного року має намір запустити рейси за чотирма напрямками з Києва та семи зі Львова.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X