Бориспіль очолив європейський рейтинг аеропортів

9 липня 2018, 14:02

За підсумками травня 2018 року Міжнародний аеропорт Бориспіль очолив рейтинг найбільш швидкозростаючих аеропортів Європи за оцінкою міжнародної ради аеропортів (ACI Europe).

Про це повідомила прес-служба аеропорту.

Зазначається, що він зайняв перше місце серед великих європейських аеропортів, які обслуговують від 10 до 25 млн пасажирів, забезпечивши зростання пасажиропотоку на 22,2%.

Відео дня

"Бориспіль продемонстрував динаміку на рівні +22,2%, випередивши в тому числі аеропорти Афін, Варшави та Будапешта", - додала прес-служба на своїй Facebook-сторінці.

Крім того, високу динаміку розвитку в групі продемонстрували аеропорти Внуково (+16,8%), Афіни (+15,4%), Варшава (+15,1%) і Будапешт (+13,4%).

Аеропорт зазначає, що в травні, під час обслуговування пасажирів і вболівальників фіналу Ліги чемпіонів УЄФА в Києві, Бориспіль досяг рекордного навантаження 60,3 тис. пасажирів.

Міжнародний аеропорт Бориспіль є найбільшим в Україні. Загальна площею близько 1 тис. га. Має дві злітно-посадкові смуги: одну - довжиною 4 тис. м, шириною 60 м, другу - довжиною 3,5 тис. м, шириною 63 м. На його території розташовані чотири пасажирські термінали і поштово-вантажний комплекс.

Рейтинг ACI Europe за травень включив 229 аеропортів, які представляють більш ніж 88% європейського пасажиропотоку.

Показати ще новини
Радіо NV
X