Бориспіль назвав своїх головних авіаконкурентів

20 квітня 2018, 08:24

Конкурентами для аеропорту Бориспіль можуть стати шість повітряних гаваней Європи.

Про це повідомив перший заступник гендиректора аеропорту Бориспіль Євген Дихне, передає ЦТС.

Головними суперниками на ринку в адміністрації підприємства вважають аеропорти Стамбул і Москва (Шереметьєво). Аеропорти Франкфурт, Мюнхен, Відень, Варшава і Прага можуть стати потенційними конкурентами.

Відео дня

Всі названі аеропорти конкурують або будуть конкурувати з Борисполем зважаючи на наявність в них сильної базової авіакомпанії: Москва - Аерофлот, Стамбул - Turkish Airlines і т.д.

Втім, за словами Дихне, аеропорт Бориспіль вже служить хабом не тільки для жителів України, а й інших країн.

"У минулому році ми обслужили 10,5 млн пасажирів. Ми є реальними конкурентами і можемо пишатися своїм становищем на європейському ринку. Ми домінуємо на багатьох напрямках. Зокрема, в напрямку зі Сходу до Європи для деяких країн (Ізраїль, Грузія) ми є одним з пріоретних аеропортів пересадки. За це варто боротися", - зазначив він.

Нагадаємо, що в першому кварталі 2018 року Бориспіль наростив пасажиропотік на 11% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року - до 2,3 млн пасажирів.


Аеропорт Бориспіль є найбільшим в Україні із загальною займаною площею близько 1 тис. га. Має дві злітно-посадочні смуги: одну - довжиною 4 тис. м, шириною 60 м, другу - довжиною 3,5 тис. м, шириною 63 м. На його території розташовані чотири пасажирські термінали і поштово-вантажний комплекс.

Показати ще новини
Радіо NV
X