Борги великої української мережі супермаркетів продали з 70% знижкою

12 червня 2018, 15:41

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) продав борги мережі Велика Кишеня, що входить у холдинг Retail Group, на 670 млн грн з дисконтом 72%.

Про це пише finbalance посилаючись на дані системи Прозорро.Продажі.

Відзначається, що 11 червня відбувся "голландський" аукціон з продажу прав вимоги Дельта Банку, банку Форум і Київська Русь на 682 млн грн за низкою кредитних угод з компаніями, пов'язаними з мережею Велика Кишеня.

Відео дня

Переможцем аукціону стала компанія Маркет-Сервіс з пропозицією 191 млн грн, зараз очікується підписання протоколу.

Також повідомляється, що в заставі за кредитами - в т.ч. центр підготовки товарів сільгосппризначення площею 24,34 тис. кв. м; земельні ділянки для будівництва та обслуговування центру площею 16 га (Київська область, Бориспільський район) нежитлова будівля в Харкові площею 15,9 тис. кв. м; а також товари в обороті в супермаркетах "Велика Кишеня і Велмарт.

Нагадаємо, що у квітні ФГВФО продав фінансової компанії Інвестор на голландському аукціоні борги п'яти компаній, що входять в холдинг Retail Group.


Рітейл Груп - створена в 2005 році. Станом на 21 березня 2018 року компанія управляла торговими мережами Велмарт (26 гіпермаркетів в 18 містах України і один - в Молдові), ВК Експрес (дев'ять магазинів в Києві), Велика Кишеня (40 супермаркетів в 16 містах України), ВК Select (один магазин преміум-формату в Києві), а також мережею з дев'яти супермаркетів Green Hills Market в Молдові. Компанія має 15 власних торгових марок.

За підсумками 2017 року одержала чистий прибуток 64,8 тис. грн, нерозподілений прибуток підприємства склав 1,1 млн грн. Чистий збиток підприємства в 2016 році склав 177,6 млн грн.

Дочірніми підприємствами Рітейл Груп є компанії Фудмережа, Фудком і Рітейл Інвест.

Основним акціонером Рітейл Груп, згідно з даними Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, станом на четвертий квартал 2017 року була компанія Хазінарт Лімітед (78,1%, Кіпр). Частками в підприємстві також володіють інвесткомпанія Dragon Capital (6,96%) і компанія Альта Експерт (9%).

Засновником і основним акціонером холдингу Retail Group виступає бізнесмен Роман Лунін.

Показати ще новини
Радіо NV
X