Сервіс Bolt Food запустив нову послугу і розширює зону доставки

29 березня 2021, 13:16

Сервіс доставки їжі від Bolt запускає функцію самовивозу з закладів і розширює зону доставки по Києву.

Сервіс доставки їжі Bolt Food запустив послугу самовивозу замовлень з ресторанів і розширив зону роботи доставки ще на три райони Києва - Нивки, Виноградар і Троєщину. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Відео дня

При здійсненні замовлення з функцією самовивозу в додатку буде відображатися інформація про статус замовлення і часу, коли його можна буде забрати з ресторану. Оплатити замовлення можна буде в додатку Bolt Food, при цьому обмежень за мінімальною вартістю замовлення не буде.

«Українці стали масово користуватися сервісами доставки їжі не так давно, але за останній рік попит на цю послугу зріс у кілька разів», - зазначив регіональний менеджер Bolt Food в Україні Ігор Шрамко.

У Bolt додали, що при здійсненні замовлення користувач зможе побачити, чи доступна опція самовивозу з певного ресторану. Крім того, якщо ресторан пропонує знижки на своє меню, то вони будуть застосовуватися і до замовлень з опцією самовивозу.

Відзначається, що загальна зона доставки Bolt Food тепер охоплює центральні райони Києва, Теремки, Оболонь і Петрівку, а також Дарницький (Русанівку, Березняки, Лісовий масив) і Дніпровський (Позняки, Осокорки, Харківський масив) райони.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X