Плани на рік. Bolt запустить прокат електросамокатів ще в декількох містах України

12 листопада 2020, 12:15

Компания Bolt планирует в 2021 году запустить сервис проката электросамокатов в ряде украинских городов и расширить парк самокатов в Киеве. Об этом говорится в сообщении компании.

Також Bolt збирається запустити прокат електросамокатів і електровелосипедів в більш ніж 100 містах Європи.

Компанія планує стати найбільшим оператором з прокату легкого електротранспорту в Європі.

Відео дня

"У наступному сезоні ми раді надати більш доступні електросамокати і електровелосипеди ще більшій кількості країн Європи, включаючи Німеччину і Велику Британію", - зазначив генеральний директор і співзасновник Bolt Маркус Вілліг.

Компанія планує інвестувати в розвиток напрямку і виробництво власного електротранспорту 100 млн євро.
Нагадаємо, що 7 серпня компанія Bolt запустила прокат електросамокатів в Києві . Однак, запуск сервісу відразу викликав критику з боку міської влади. Мер Києва Віталій Кличко заявив, що компанія розмістила пункти прокату електросамокатів без узгодження з містом і попросив їх прибрати.
У Bolt на цю заяву Кличко відповіли, що у міської влади немає підстав вимагати узгодження з ними сервісу прокату електросамокатів. Також в компанії підкреслили, що для роботи сервісу не потрібні стаціонарні централізовані парковки , як того вимагає, наприклад, прокат велосипеда. Головним аргументом компанії стала стаття 42 Конституції України та стаття 3 Цивільного кодексу України, які дають кожному право на підприємницьку діяльність, яка не заборонена законом.
На початку вересня міська влада і компанія Bolt узгодили ряд спільних дій для врегулювання правових проблем щодо впровадження сервісу по прокату електросамокатів в столиці.
Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X