Рекорд для компанії. Bolt закрив раунд інвестицій на 150 млн євро

16 грудня 2020, 12:02

Сервис такси Bolt провел самый крупный раунд финансирования за время своего существования.


Компанія Bolt провела найбільший раунд фінансування за час свого існування і привернула 150 млн євро інвестицій. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Основним інвестором виступила компанія D1 Capital Partners за участю Darsana Capital Partners. Залучені кошти Bolt витратить на підвищення якості і безпеки сервісів таксі, самокатів, а також доставки їжі в Європі і Африці.

Відео дня

В 2021 році Bolt планує впровадити нові функції, спрямовані на підвищення безпеки своїх сервісів. Наприклад, автоматичний моніторинг поїздки з використанням штучного інтелекту для прогнозування і запобігання можливих випадків на дорозі.

«Ми плануємо реалізувати ще більш інноваційні рішення, такі як верифікація особи водія та автоматичний моніторинг поїздки за допомогою штучного інтелекту», - зазначив співзасновник і генеральний директор компанії Bolt Маркус Вілліг.

У компанії підкреслили, що з метою підвищення безпеки поїздок вже додали кнопку SOS в додатку Bolt. Поки функція доступна тільки користувачам сервісу в Африці, її можуть використовувати як водії, так і пасажири сервісу.

У Bolt відзначили, що попри пандемію коронавірусу компанії вдалося збільшити кількість користувачів майже вдвічі, У 2020 році сервіс Bolt з'явився в 200 містах 40 країн світу. Кількість його користувачів сягнула 50 мільйонів.

Зараз сервіс Bolt функціонує в 10 містах України. У 2020 році сервіс з'явився в Дніпрі, Запоріжжі, Полтаві, Кривому Розі, Івано-Франківську та Вінниці.

Раніше повідомлялося, що сервіс таксі Uber планує інвестувати $ 800 млн, щоб допомогти водіям перейти на електротранспорт до 2030 року .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X