Bolt та Bikenow відновлять прокат транспорту під час воєнного стану, Kiwi утримається

31 березня 2022, 17:11

Компанія Bolt та Bikenow відновлює прокат електросамокатів та велосипедів у Києві. Про це пише видання AIN.UA.

Естонський сервіс Bolt відновить прокат електросамокатів у Києві у воєнний час. У компанії наголосили, що проводять переговори з адміністрацією міста для безпечного відновлення роботи сервісу.

Відео дня

"Наразі команда Bolt вирішує операційні питання і найближчим часом відновить роботу сервісу оренди електросамокатів у Києві", - заявив керівник цього напряму Bolt Антон Мілка.

Також обіцяє відкрити сезон прокату Bikenow цього року. У Києві компанія планує насамперед запустити прокат велосипедів, оскільки поїздки на них безпечніші.

«Після старту велосипедів будемо працювати над стартом самокатів Але самокати більше для фана, ніж для переміщень містом, тому що вимагають більшого обслуговування на заміну батарей (нині це дуже важко)», - заявив співзасновник Bikenow Олексій Кладов.

Також компаній має намір запустити прокат електросамокатів у Львові.

Раніше власник магазину та велопрокату Veliki Ua та співвласник сервісу прокату електросамокатів Ride Kiwi Олексій Кушка заявив, що його компанія Ride Kiwi через війну не може повернутися на український ринок , проте хоче повернутися після перемоги.

Нагадаємо, що 30 березня влада Києва попросила сервіси з прокату велосипедів і електросамокатів відновити роботу в столиці.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X