Bolt і Uber припиняють співпрацю з власниками евроблях

10 травня 2019, 10:19
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Компанії виклику таксі Uber і Bolt в Україні відмовляються від співпраці з власниками автомобілів на іноземній реєстрації.

З 24 травня 2019 року приєднатися до Bolt (раніше - Taxify) зможуть тільки водії розмитнених авто з українськими номерами, йдеться в прес-релізі компанії.

"Це стало стратегічно важливим рішенням. І ми впевнені в тому, що відмова від співпраці з водіями нерозмитнених автомобілів допоможе нам поліпшити сервіс і зробити його більш надійним. Наша компанія завжди приділяла особливу увагу дотриманню правил і вимог закону, а належне оформлення автомобіля - найважливіше з них", - сказав регіональний менеджер Bolt в Україні Тарас Потічний.

Відео дня

Компанія Uber в Україні повідомила водіям, що не приймає нових водіїв з автомобілями на іноземній реєстрації з 9 травня, пише AIN.UA.

З цієї ж дати при оновленні документів автомобілів на іноземній реєстрації (наприклад, страхового поліса), такі документи в компанії відхиляють. При цьому автомобілі, які зараз активні, зможуть продовжити поїздки.

За даними ДФС, понад 263 тис. євроблях знаходяться в Україні з порушеннями митних вимог.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X