Болгарія і Туреччина готові купувати газ з Європи через Україну - президент Укртрансгазу

17 березня 2016, 11:32
Болгарія і Туреччина зацікавлені у закупівлі природного газу з Європейського Союзу та його постачання через територію України

Про це сказав президент Укртрансгазу Ігор Прокопів на прес-конференції в Києві у четвер, 17 березня, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Болгарія і Туреччина готові купувати газ з Європи через Україну. Йдуть серйозні переговори. У перших числах квітня відбудуться переговори зі словаками", - сказав він.

Відео дня

Прокопів висловив думку, що 2016 рік стане ключовим у питанні початку використання української ГТС для постачання європейського газу на південь Європи.

Як повідомив віце-президент Укртрансгазу Мирослав Хімко, в даний час ведеться діалог з Румунією про початок прокачування газу в бік України.

"Ми вже зійшлися в думці з румунською стороною: будуть окремі газопроводи для поставок в протилежному напрямку. У жовтні 2016 року у них завершується термін контракту з Газпромом. З того часу вони вже зможуть працювати з нами", - сказав він.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України розраховує укласти до 1 жовтня цього року договір про об'єднання транскордонних газопроводів зі Словаччиною, Польщею та Румунією.

Показати ще новини
Радіо NV
X