Бойовики захопили підстанцію Укренерго

26 квітня 2017, 11:47
24 квітня 2017 озброєні люди зайняли електричну підстанцію Михайлівка на непідконтрольної території, де працює персонал, підлеглий НЕК Укренерго, і змусили працівників відключити дві лінії від Щастинської ТЕС на підстанціях Ювілейна та Лисичанська, розташованих на підконтрольній території

Про це повідомило Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.

Зазначається, що оскільки споживачі з непідконтрольною території перестали здійснювати розрахунки за електроенергію, виникли значні борги за її постачання.

Відео дня

"В таких умовах Україна була змушена зупинити постачання електроенергії в окремі райони Луганської області, про що попереджала заздалегідь, надаючи можливість здійснити відповідні підготовчі заходи", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 25 квітня Національна енергетична компанія Укренерго припинила подачу електроенергії на територію ОРЛО.

Пізніше стало відомо, що Україна вивчає питання припинення перетоків електроенергії на неконтрольовану територію Донецької області слідом за припиненням перетікань на неконтрольовану частину Луганської області.

У результаті Москва заявила, що РФ почне постачання електроенергії на територію ОРЛО.

Пізніше міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик заявив, що Україна відновить постачання електроенергії на непідконтрольні території Луганської області, якщо погасять борги.

Показати ще новини
Радіо НВ
X