Bloomberg передбачив істотне зростання цін на нафту до кінця 2016 року

3 лютого 2016, 15:21
460
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Причиною підвищення цін стане виникнення дефіциту "чорного золота"

Інформаційне агентство Bloomberg передбачило зростання цін на нафту до кінця 2016 року на 50% і назвало причину такого підвищення

Зокрема, на думку опитаних експертів, в четвертому кварталі 2016 року ціна на нафту марки Brent досягне $48/бар., а WTI буде коштувати $46/бар., пише РБК.

Причиною підвищення стане виникнення дефіциту "чорного золота" в результаті скорочення видобутку сланцевої нафти в США. Так, за даними Міненерго США, видобуток нафти в країні знизиться до четвертого кварталу на 7% або на 620 тис. бар./добу в порівнянні з першим кварталом.

У той же час, аналітики компанії Sanford C. Bernstein & Co вважають, що в Росії видобуток за рік може скоротитися на 1,3% або на 150 тис. бар./добу.

"Поєднання триваючого збільшення попиту і зниження видобутку в США в результаті створять на ринку умови для зростання цін до кінця року до рівня $40 - $50", - повідомив Bloomberg глава департаменту аналізу сировинних ринків в Saxo Bank Уле Хансен.

У свою чергу, голова ВР Боб Дадлі заявив, що в другій половині року ціни на нафту зростуть, так як "попит і пропозиція повинні підтягнутися".

Але у першому півріччі, на його думку, ринок залишиться складним і неспокійним, так як буде боротися з надлишком пропозиції в 1 млн бар./день.

Зазначимо, що незважаючи на такі оптимістичні прогнози, ціни на нафту продовжують демонструвати тенденцію до падіння. Так, у вівторок, 2 лютого ціна впала більш ніж на 5% в очікуванні публікації даних про запаси енергоносіїв в США за минулий тиждень.

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 15:08
Лонгріди
thumb img
Спецпроект

Вибір редакції

LIFE

Вчора, 16:30

article_img
Cтрах і дикий захват. Які враження може подарувати Кенія
Країни

Вчора, 08:25

article_img
Домашні тигри та приватні літаки. Іран розлючений розкошами "золотої молоді"
Авто

Вчора, 13:00

article_img
Убити Tesla. Як союз Volkswagen і Ford змінить ринок електрокарів

Головне

Події

Вчора, 14:48

article_img
Освіта на вагу золота. Чому українські навчальні заклади завищують ціни на навчання
Теніс

Сьогодні, 04:18

article_img
Світоліна вийшла до третього раунду Australian Open
Геополітика

Вчора, 15:01

article_img
ЄС може продовжити термін виходу Великої Британії з блоку