BlaBlaCar змінив стиль і дозволив заїжджати за попутниками

30 січня 2018, 14:10
630
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Оновлений фірмовий стиль розроблений у співпраці з британською студією дизайну Koto

Найбільший у світі райдшерінговий сервіс BlaBlaCar оновив логотип і фірмовий стиль, а також представив новий алгоритм пошуку попутників

Про це повідомляється у прес-релізі компанії.

Логотип змінив оригінальні яскраві кольори на більш теплі та спокійні. Дві букви B з назви BlaBlaCar тепер стоять разом, одночасно нагадуючи попутників, що сидять поруч, і пункти відправлення та прибуття, а лапки символізують діалог, - чи то розмова у машині з новими знайомими, чи з близькими людьми, які чекають у кінці шляху.

Оновлений фірмовий стиль розроблено у співпраці з британською студією дизайну Koto.

Крім того, компанія оголошує про впровадження нового алгоритму пошуку попутників, який буде ефективніше пов'язувати користувачів, що живуть у стороні від великих транспортних вузлів і магістралей.

Зазначимо, що спочатку BlaBlaCar пропонував користувачам визначати місця зустрічі у центрі населених пунктів або інших місцях (наприклад, на виїздах з міста), щоб підвищити шанси знайти попутників. Проте разом зі збільшенням спільноти зросло і територіальне охоплення сервісу, а точніше - щільність покриття територій місцями відправлення чи прибуття користувачів.

Тепер BlaBlaCar оптимізує пошуковий алгоритм таким чином, що попутників (водія чи пасажирів) можна буде знайти, не виїжджаючи з передмістя або невеликого населеного пункту.

Для цього пасажиру достатньо буде вказати точну адресу відправлення та прибуття, а пошуковий алгоритм підбере водіїв, які готові зробити невелике відхилення від свого маршруту, щоб підвезти попутника.

Автовласники, як і раніше, будуть вказувати свій маршрут у форматі "пункт А - пункт Б", а новий алгоритм буде видавати його окремі частини (проміжні пункти) у вигляді запитів на поїздку від потенційних попутників.

BlaBlaCar - найбільша у світі спільнота автомобільних попутників. За даними компанії, спільнота об'єднує 60 млн пасажирів і водіїв у 22 країнах світу, у тому числі понад 3 млн осіб в Україні.

Вибір редакції

Політика

Вчора, 14:44

article_img
Видали безпідставно. Що відомо про російський паспорт Труханова та відмову від нього
Події

Вчора, 11:09

article_img
Вакарчук розповів, за якого кандидата голосуватиме на виборах
Авто

Сьогодні, 07:01

article_img
Найкращі кросовери з пробігом до $15 тис.

Головне

Футбол

Сьогодні, 00:23

article_img
Суркіс прокоментував звинувачення Павелка в несплаті Динамо податків
Політика

Вчора, 13:12

article_img
ГПУ ймовірно саботує справу щодо газового бізнесу оточення Порошенка - Схеми
Країни

Вчора, 22:49

article_img
У Румунії почалися мітинги на підтримку антикорупційного прокурора Ковесі