Менеджер із досвідом. BlaBlaCar змінив гендиректора в Україні

31 січня 2022, 17:53

Платформа для пошуку автомобільних попутників BlaBlaCar поміняла керівника в Україні. Компанію очолить Роман Мірошниченко, який раніше працював у Uber та Didi.

Онлайн-платформа для пошуку автомобільних попутників BlaBlaCar змінила гендиректора в Україні – новим керівником компанії став Роман Мірошниченко, який раніше працював у сервісах таксі Uber та Didi.

Відео дня

Про це йдеться у повідомленні компанії.

У Didi Мірошниченко очолював вихід сервісу ринку Казахстану. В Uber він кілька років працював на керівних посадах в Україні та Польщі.

У BlaBlaCar Мірошниченко працюватиме над розвитком автобусного маркетплейсу та вдосконаленням карпулінгу в Україні.

«У 2022 році ми плануємо зосередитись на підвищенні якості та надійності нашого сервісу, збільшимо продажі автобусних квитків удвічі та продовжимо цифровізацію автобусного ринку України», — зазначив Мірошниченко.

Олексій Лазоренко, який очолював український підрозділ BlaBlaCar, йде з компанії.

2014 року на український ринок прийшов Сервіс BlaBlaCar ( який тоді налічував 6 млн користувачів у 12 країнах) прийшов на український ринок у 2014 році, купивши створений Лазоренком локальний сервіс Подорожники. За вісім років аудиторія сервісу в Україні зросла з десятків тисяч користувачів до 8 мільйонів ( Зі 100 млн у світі).

У квітні минулого року карпулінговий сервіс BlaBlaCar залучив $115 млн та купив українську компанію з автоматизації автобусних перевезень Octobus.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X