«Робота над помилками. Бізнес»: підприємці розкажуть НВ про те, як втрачали гроші і вчилися

18 червня 2019, 20:00

НВ Бізнес починає публікацію серії колонок — оповідань власників бізнесу про те, як і чого вони навчилися на своїх помилках. Реальні історії підприємців, які ризикнули своїми грошима

НВ Бізнес спільно з проектом DYB [Develop Your Business] опублікують нову серію колонок «Робота над помилками. Бізнес».

Це не теоретичні викладки коучів і не експертні огляди про чужі гроші. Власники бізнесів від першої особи розкажуть про те, чого вони навчилися і що зрозуміли, втративши гроші через неправильні рішення.

Відео дня

Ігор Гут, керуючий партнер шведського проекту DYB [Develop Your Business], системний дослідник бізнесу і конкуренції:

«Ми завжди пояснюємо наш успіх якимись правильними рішеннями, грамотною стратегією. Успіх формує у нас почуття самовпевненості й переваги. За що в підсумку ми розплачуємося втратою прибутку.

Нобелівський лауреат Деніел Канеман стверджує, що ні досвід, ні освіта, ні впевнені рішення менеджменту не гарантують компанії ринковий успіх. Швидше бізнес — це така гра, де ризики ми міняємо на прибуток. І все б у ній добре, але от тільки ризики нам гарантовані, а прибуток — ні".

Помилки в бізнесі неминучі. Можна ставитися до них як до прикрих причин втрати часу і грошей. А можна виносити цінний досвід.

Серія матеріалів «Робота над помилками. Бізнес» саме про це. Перший у серії — засновник мережі магазинів-ресторанів Мясторія Андрій Усенко розповідає як прагнули зробити ідеальний магазин і перестаратися.

Краще — ворог хорошого. Як зробити занадто гарний магазинПоказати ще новини
Радіо NV
X