Український бізнес російського олігарха Гуцерієва знову переписали. Тепер на громадянина Туреччини

12 січня, 16:05
Михайло Гуцерієв (Фото:Прес-служба ВАТ НК Руснафта)

Михайло Гуцерієв (Фото:Прес-служба ВАТ НК Руснафта)

Український бізнес російського олігарха Михайла Гуцерієва знову переписали на турецького бізнесмена Доґана Месута.

Новим власником українського бізнесу великого російського олігарха Михайла Гуцерієва став громадянин Туреччини Доган Месут. Про це йдеться у розслідуванні проєкту Trap Agressor.

Відео дня

Йдеться про сучасні логістичні склади на 80 тисяч квадратних метрів поблизу Києва, які могли бути конфісковані на користь України. Як пише проєкт, 12 грудня їх перереєстрували на турецького бізнесмена Догана Месута.

Як пише проект, мова йде про українську компанію МЛП-Чайка. Так, 25 серпня 2022 року в рамках кримінального провадження Печерський районний суд наклав арешт на 80 тисяч квадратних метрів логістичних приміщень поблизу Києва, що належать цьому підприємству.

У своєму клопотанні прокурор зазначив, що ці компанії фактично досі підконтрольні громадянинові РФ Михайлу Гуцерієву.

За даними слідства, МЛП-Чайка входить до структури російських підприємств Міжнародне логістичне партнерство, яке своєю чергою входить до бізнес-групи Сафмар. Ця група безпосередньо належить Гуцерієву.

Як зазначає проєкт, за кілька років до арешту майно вперше було переписане на іншу особу. Правозахисник компанії МЛП-Чайка стверджував, що власницею підприємства є громадянка України Вікторія Кущ, зазначає проєкт.

За даними журналістів Trap Aggressor, Вікторія Кущ, яка була бенефіціаркою компанії МЛП-Чайка з 2014 року проживає в Росії і пов'язана з російським олігархом Михайлом Гуцерієвим.

Після публікації відповідного розслідування, бенефіціаром компанії став громадянин Туреччини Доган Месут.

На початку січня повідомлялося, що БЕБ заарештувало великий логістичний центр, власниками якого є громадяни РФ. Імовірно, йшлося про одеське ТОВ Євротермінал.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X