Єврокомісія знизила антидемпінгові мита для компанії Пінчука

5 серпня 2019, 15:40
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Мита на ввезення до ЄС безшовних труб виробництва компанії Інтерапайп знижені з 13,8% до 8,1%

Європейська комісія знизила антидемпінгові мита на ввезення безшовних труб діаметром не більше 406,4 мм з України виробництва компанії Інтерпайп бізнесмена Віктора Пінчука до 8,1% з 13,8%. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Рішення про зниження мит було прийнято ЄК 1 серпня 2019 року за результатами часткового проміжного перегляду діючих антидемпінгових мит.

Знижені мита для двох підприємств Інтерпайпа — ТОВ Інтерпайп Ніко Тьюб та Інтерпайп НТЗ — вступають в силу з 3 серпня 2019 року.

В обґрунтуванні ухваленого ЄК рішення зазначено, що 7 травня 2018 року Комісія оголосила про початок часткового проміжного перегляду антидемпінгових заходів, що застосовуються до імпорту деяких видів безшовних труб з України. Перегляд був ініційований за запитом компанії Інтерпайп, яка надала «достатні докази того, що обставини, на підставі яких були застосовані заходи, яки діяли до цього, змінилися, і що ці зміни носять довготривалий характер».

Антидемпінгове мито щодо українських виробників трубної продукції було введено в 2006 році. До останнього перегляду мито становило для Дніпропетровського трубного заводу — 12,3%, для Інтерпайп Ніко Тьюб, Інтерпайп НТЗ — 13,8%, для Нікопольського заводу сталевих труб ЮТіСТ та інших українських компаній — 25,7%.

Раніше повідомлялося, що що США скасували дію угоди з Інтерпайпом про відмову від антидемпінгових мит в обмін на цінові зобов’язання.

Інтерпайп — міжнародна вертикально інтегрована трубно-колісна компанія, що входить до десятки найбільших у світі виробників безшовних труб і є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс у світі. У структурі компанії п’ять промислових активів: Інтерпайп НТЗ, Інтерпайп НМТЗ, Інтерпайп Ніко-Тьюб, Дніпропетровський Втормет і електросталеплавильний комплекс Дніпросталь під брендом Інтерпайп Сталь. Кінцеві власники Інтерпайп — Віктор Пінчук і члени його сім'ї.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X