Партнерський проєкт

Бізнес під час війни:
історії незламних

На початку повномасштабної війни майже всі підприємства на територіях, де йшли бойові дії, завмерли. А вже з квітня вони почали шукати шляхи, як відродитися. Іноді, буквально з попелу, адже багато підприємств зруйновані через обстріли та бомбардування.

Аби підтримати бізнес, в Україні не перший рік працюють спеціальні програми. Одна з таких – відроджені після нетривалої паузи “Доступні кредити за програмою 5−7−9%” з використанням державних гарантій. Ця програма набула нового змісту, який відповідає реаліям та потребам підприємців під час війни. Зокрема, позику можна спрямувати на купівлю обладнання, будівництво виробничих приміщень чи поповнення обігових коштів.

Багато підприємців скористалися цією можливістю і відродили бізнес. Ми записали їхні історії. Ці люди зі своїми командами зараз міцно тримають економічний фронт, волонтерять і підтримують українських військових. Адже перемога – єдина мета для всіх українців.

Читайте і надихайтеся незламністю.

Місія вижити: як херсонське підприємство реінкарнувалося на Київщині. Історія «Полімер-Лак»

Наприкінці березня 2022 року власник заводу «Полімер-Лак» в Херсонській області Едуард Комков телефоном консультував українських військових. За кілька тижнів до цього росіяни зайняли і перетворили його завод на свій військовий штаб. ЗСУ швидко це виявили і почали розробляти план зі знищення там ворога. Едуард Комков повідомив військовим, куди саме треба влучити.
Читати статтю

Купують нові машини, безкоштовно перевозять вантажі та оплачують протезування військовим: історія вантажоперевізника з Гостомеля

Компанія «Євротрейд» займається міжнародними вантажоперевезеннями. Коли почалася повномасштабна війна, підприємство з перших днів опинилося в епіцентрі боїв. Воно розташоване всього за 8 км від Гостомельського аеропорту, який став однією з перших цілей ворога.
Читати статтю

Чому кожна п’ята пачка сигарет продається нелегально і як це шкодить економіці України

Результати «боротьби» з нелегальним ринком добре демонструють цифри. За даними Kantar, у листопаді 2022 року частка нелегальної продукції на українському тютюновому ринку склала 17,8%, що за попередній рік принесло державі втрат податкових надходжень на 20 млрд грн
Читати статтю

© ТОВ «ВИДАВНИЧІЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені.
E-mail редакції: news@nv.ua, відділ реклами: sales@nv.ua