«До судів готові». Майже весь рекордний штраф АМКУ в 4,7 млрд грн припаде на Укрнафту і Укртатнафту

1 квітня 2021, 17:51

Більшу частину рекордного штрафу АМКУ, накладеного на компанії групи Приват зобов’язані заплатити Укрнафта і Укртатнафта. В Антимонопольному комітеті підкреслили, що готові до судів.

Компанії Укрнафта і Укртатнафта заплатять практично весь штраф в 4,7 млрд грн Антимонопольний комітет наклав на компанії групи Приват Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова за антиконкурентні узгоджені дії на ринку палива. Відповідний пост опублікувала в своєму Facebook глава АМКУ Ольга Піщанська.

Відео дня

Укрнафта зобов'язана заплатити 2,36 млрд грн, а Укртатнафта 2,3 млрд грн. Значно менші штрафи заплатять інші компанії: ТОВ ХЕШТ - 2,6 млн грн, ДП Фірма Укртатнафтасервіс - 2,5 млн грн, ТОВ ЕнСіСі - 1,16 млн грн і ТОВ Веранж - 1 млн грн.

Піщанська зазначила, що АМКУ доклав «Колосальні зусилля», щоб дійти до Верховного Суду і завершити розслідування у цій справі.

«Чи готові до будь-якого розвитку подій далі, зокрема - і до судових оскаржень», - зазначила глава АМКУ.

Повний текст рішення Комітету буде оприлюднений на сайті АМКУ протягом 10 днів.

Нагадаємо, що 31 березня Антимонопольний комітет України оштрафував компанії групи Приват Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова на 4,7 млрд грн за антиконкурентні узгоджені дії на ринку палива.

Однак в той же день компанії Укрнафта і Укртатнафта заявили, що будуть оспасірвать рішення Антимонопольного комітету в суді.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X