Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Більше M&A. Китайська влада розробила нові заходи для підтримки падаючого фондового ринку

2 вересня 2015, 12:05
215
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Влада пообіцяла активізувати реструктуризацію й злиття держкомпаній

Китайські регулятори планують низку заходів, які будуть стимулювати представлені на біржах компанії до збільшення дивідендних виплат, викупу акцій, а також проведення злиттів і поглинань (M&A)

Таким чином, влада й регулятори мають намір підтримати різко ослаблений останнім часом фондовий ринок Китаю, пише Financial Times, статтю якої перевів Інтерфакс.

За останні два місяці на порятунок ринку акцій КНР було направлено близько 200 млрд дол., однак його капіталізація до теперішнього часу впала приблизно на 40%.

Китайська влада вирішила підійти до біржового кризи з іншого боку й пообіцяла активізувати реструктуризацію і злиття держкомпаній, щоб зробити їх більш привабливими для інвесторів.

В опублікованій заяві також йдеться, що держбанкам доручать надавати довгострокові кредити під низькі ставки компаніям для угод M&A як всередині країни, так і за кордоном.

Крім того, відомства мають намір "активно стимулювати компанії до збільшення дивідендних виплат, а також до викупу акцій, наприклад, через введення податкових пільг.

"Цей документ говорить лише про те, що уряд підтримує ці дії й має намір стимулювати їх. Він не є директивою, тому не має негайного впливу на ринок. Що стосується самих компаній, то здатність реалізувати зазначені заходи буде залежати лише від їхніх власних міркувань", - прокоментував аналітик Northeast Securities Ду Чанчунь.

Нагадаємо, 1 вересня фондові індекси Азіатсько-Тихоокеанського регіону (АТР) падали на тлі даних про те, що ділова активність у переробній промисловості Китаю знижується найвищими за останні роки темпами.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися