Більш як десять іноземних компаній зацікавилися переробкою сміття у Львові

11 липня 2018, 20:08
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дванадцять компаній з 11 країн світу подали документи на участь у тендері з будівництва заводу з механіко-біологічного перероблювання твердих побутових відходів у Львові.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Так, свої документи подали німецька Eggersmann Anlagenbau GmbH, польські Control Process S.A. та ECONOVA, китайська СМЕС (China Machinery Engineering Corporation), французька Ceres Group SAS, грецька HELECTOR S. A., австрійська M-U-T, ізраїльська JV EFACEC-TAHAL, італійська Atzwanger AG, нідерландська Axis-Waste Treatment Technologies, словенська RIKO, industrijski, gradbeni inženiring in leasing, d.o.o. та угорська B Hungaria.

Відео дня

“В цілому можна констатувати надзвичайно високий рівень зацікавленості з боку учасників ринку, адже заявки на отримання тендерної документації були отримані від 68 компаній. Враховуючи високі кваліфікаційні вимоги, кваліфікаційні пакети надійшли саме від лідерів цієї галузі”, — повідомив директор комунального підприємства Зелене місто Вадим Ноздря.

Саме це підприємство буде замовником будівництва.

Оцінка документів на відповідність кваліфікаційним вимогами проводитиметься протягом 30 днів, після чого буде оприлюднено назви компаній, які пройшли кваліфікацію та проходять до наступної стадії тендеру.

Згідно з тендерною документацією, будівництво заводу триватиме 24 місяці. Після завершення будівництва, наступні 12 місяців триватиме операційний період, впродовж якого переможець тендеру буде обслуговувати комплекс та готувати місцевих спеціалістів для подальшої повної передачі усіх обслуговуючих процесів.

Концепція переробного комплексу базується на засадах максимального зменшення обсягів та залишкового об’єму перероблених відходів, які мають відправлятися на захоронення, відсортовування ресурсоцінної вторинної сировини та зменшення біологічної активності органічних відходів.

Також комплекс передбачає можливість виробництва твердого умовного палива.

Нагадаємо, що 1 червня Львівська міськрада підписала кредитну угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку на суму €35 млн для будівництва заводу з переробки твердих побутових відходів. З цієї суми €25 млн - кредит, а €10 млн - грантові кошти.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X