Понад 40 іноземних компаній зацікавилися ремонтом української траси

10 квітня 2018, 12:18

50 компаній вирішили взяти участь в тендері на ремонт ділянок дороги Київ - Чернігів - Нові Яриловичі, левова частка яких - міжнародні компанії.

Про це повідомила директор держпідприємства Укродорінвест Олена Криворучко, передає ЦТС.

За її словами, це великий проект на суму більш ніж €100 млн.

Так, 14 компаній, які задумалися про ремонт - фірми з Туреччини, 10 - з Китаю, чотири - з Азербайджану, три - з Італії, по дві компанії з Казахстану та Білорусі, сім - з України, і по одній з Литви, Македонії, Вірменії, Ірану, Німеччини, Польщі, Грузії та Індії.

Відео дня

"Тепер фірмам потрібно тільки дотриматися формальні вимоги щодо підтвердження своєї кваліфікації і запропонувати найбільш розумну ціну", - зазначила Криворучко.

Вона нагадала, що ремонт ділянок дороги М-01 проводиться в межах реалізації проекту Пан'європейського коридору, який фінансується за рахунок кредитних коштів Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку.

Зазначимо, що в березні Кабінет міністрів затвердив Державну цільову економічну програму розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018- 2022 роки.

Загальний обсяг фінансування становить 298,4 млрд грн, з яких 178 млн грн - за рахунок Державного дорожнього фонду, 113,8 млрд грн - за рахунок інших джерел.

Показати ще новини
Радіо NV
X