Білоруський держбанк подав документи на покупку української "дочки" Сбербанку

21 грудня 2017, 20:32
Білоруський державний Паритетбанк 21 грудня подав пакет документів до Національного банку України (НБУ) для придбання акцій українського Сбербанку

Про це повідомили в прес-службі Паритетбанку.

Так, наглядова рада Паритетбанку прийняла рішення про придбання української "дочки" Сбербанку за підсумками аналізу можливих шляхів розвитку банку.

Відео дня

"Керівництво Паритетбанк високо оцінює потенціал Сбербанку (Україна) в контексті цілей і завдань, які стоять перед менеджментом з розвитку банківського бізнесу", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що в березні 2017 року, Сбербанк Росії заявив про продаж 100% акцій українського дочірнього банку.

Пізніше стало відомо, що головним акціонером українського Сбербанку стане громадянин Великобританії Саїд Гуцерієв.

Крім того, на узгодження угоди з купівлі української "дочки" Сбербанку Росії в регулюючі органи Білорусі та України подав документи білоруський IT-бізнесмен, громадянин Білорусі і Кіпру Віктор Прокопеня.

Національний банк отримав 30 червня поточного року пакет документів від Прокопені для узгодження опосередкованого (через Парітетбанк) придбання 100% акцій Сбербанку.

На початку серпня Прокопеня відкликав з Національного банку заявку на купівлю Сбербанку.

У вересні 2017 року заступник голови НБУ Катерина Рожкова повідомила, що на покупку російського Сбербанку в Україні з'явився новий покупець-нерезидент.

Нагадаємо, що в грудні НБУ визнав недійсною банківську групу Сбербанку Росії.


Паритетбанк заснований у 1991 році. Основним акціонером є Республіка Білорусь (99,83%), решта 0,17% акцій належать більш ніж 2,5 тис. приватним особам. Мережа банку включає 25 відділень, розташованих по всій території країни.

Показати ще новини
Радіо НВ
X