Білоруський арбітраж стягнув з Укртранснафти $8 мільйонів у суперечці про прокачування нафти

23 квітня 2018, 13:31

Міжнародний арбітражний суд при Білоруській торгово-промисловій палаті ухвалив рішення щодо стягнення з компанії Укртранснафта на користь Білоруської нафтової компанії (БНК) $7,8 млн у суперечці про прокачування нафти маршрутом Південний-Броди-Мозир.

Про це повідомляється у річному звіті Укртранснафти, передає Інтерфакс-Україна.

Зазначається, що суд ухвалив рішення стягнути з БНК $24 млн компенсації за невикористані обсяги транспортування згідно контрактною умовою "качай або плати", а з Укртранснафти - $31,8 млн компенсації за зміну якості нафти.

Відео дня

Таким чином, за підсумками взаємозаліку БНК виграла в суді у Укртранснафти $7,8 млн.

Крім того, у звіті йдеться, що БНК на початку лютого 2018 року подала заяву до Апеляційного суду Києва на отримання дозволу для виконання рішення білоруського арбітражу.

У свою чергу, Укртранснафта очікує завершення судового провадження до кінця 2018 року і створила забезпечення під виконання цього рішення на суму 220,5 млн грн.

Нагадаємо, що Укртранснафта заповнювала нитку трубопроводу Дружба, яка простоює, на ділянці Мозир-Броди нафтою сорту Urals, яка до цього була витягнута з нафтопроводу Одеса-Кременчук (там зараз транспортується Azeri Light).

Показати ще новини
Радіо NV
X