Білоруська компанія почала бурити газові свердловини в Україні

26 вересня 2017, 12:24
Керуюча компанія ДТЕК Нафтогаз почала буріння свердловини №25 Семиренківського газоконденсатного родовища (Полтавська область)

Про це повідомила прес-служба компанії, передають Українські Новини.

Згідно з повідомленням, вперше в Україні бурові роботи виконує білоруська компанія Белоруснефть, яка перемогла в тендері на надання бурових послуг по 4 свердловинах для ДТЕК Нафтогаз.

Відео дня

Глибина похило-спрямованної свердловини складе 5714 м.

Для буріння похило-спрямованної ділянки свердловини із застосуванням роторно-керованої системи ДТЕК Нафтогаз залучив одного з лідерів міжнародного ринку сервісних послуг - компанію Schlumberger.

Нагадаємо, ДТЕК Нафтогаз планує до 2020 року збільшити видобуток природного газу в 2 рази до 3 млрд куб. м., в тому числі за рахунок можливого спільного видобутку з іншими компаніями.

Раніше повідомлялося про те, що білоруське державне підприємство Белоруснефть виграло тендер на буріння 4-х експлуатаційних свердловин для компанії ДТЕК Нафтогаз в Семиренківському газоконденсатному родовищі.


ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ, Донецьк).

100% акцій SCM належить бізнесменові Рінату Ахметову. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

Показати ще новини
Радіо NV
X