Білорусь знайшла новий маршрут для поставок палива в Україну

13 квітня 2018, 08:13
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У травні цього року до Києва буде здійснена перша доставка водою дизельного палива з Білорусі виробництва Мозирського нафтопереробного заводу.

Про це на конференції Вантажні перевезення по річці Дніпро. Вантажопотоки, інфраструктура, інвестиції заявив представник Білоруського морського пароплавства Сергій Зубко, передає ЦТС.

Відео дня

Йдеться про два нафтоналивних судна вантажопідйомністю 750 тонн кожне, які прибудуть до Києва по Дніпру з Білорусі.

"У межах державної інноваційної програми минулого року був створений і вже проходить суднові випробування нафтотранспортний комплекс. І вже зараз триває активна розробка схеми доставки водним транспортом дизельного палива виробництва Мозирського НПЗ на адресу українських споживачів. Поставки планується почати вже в травні цього року, і вони мають здійснюватися не разово, а на постійній основі", - зазначив він, уточнивши, що портом вивантаження стане Київ.

Зубко поінформував, що спочатку поставки плануються двічі на місяць з перспективою виходу на 3-3,5 рейси на місяць.

Раніше голова правління Київпорту Сергій Бойко заявляв, що річпорт має намір перевалювати нафтопродукти з Білорусі та розвивати контейнерні перевезення.

"Ми плануємо залучити вантажі з Білорусії, перш за все, добрива та нафтопродукти", - говорив він в листопаді минулого року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X