Білорусь відмовилася приймати рейси російського лоукостера Победа

12 листопада 2015, 07:44
Російський лоукостер Победа планував почати міжнародні польоти з рейсів в Мінськ. Однак плани виявилися нереалізованими через відмову білоруської сторони, пише газета Ведомости з посиланням на представника авіакомпанії

"На жаль, за бажанням самого аеропорту або базового перевізника нам не тільки не дали слотів, але і запропонували практично загороджувальні тарифи на обслуговування", - розповіло джерело.

Відео дня

Представник компанії зазначив, що зараз лоукостер готує звернення до Міністерства транспорту РФ з проханням допомогти організувати рейси в Мінськ. Неназваний федеральний чиновник пояснив, що у подібних випадках на адресу авіаційної влади іншої держави готуються спеціальні пояснювальні листи. Зазвичай компанії просять дозволити перевізнику виконувати польоти. Йому видається дивним, що білоруська сторона мотивувала відмову відсутністю слотів.

Представник національного аеропорту Мінськ Олександр Карабліков сказав, що не знає про переговори між аеропортом і Победой. Газета зазначає, що генеральний директор аеропорту і приймальня білоруської авіакомпанії Белавиа не відповіли на запит.

Зараз з Мінська до Москви літають тільки Белавиа (7 разів на день) і Аерофлот (5 разів на день).

Раніше лоукостеру Победа було відмовлено у видачі допуску на польоти за маршрутом Москва-Іракліон (Греція).

Победа була створена Аерофлотом 16 вересня 2014 року замість Добролета, який підпав під санкції Європейського Союзу.

Показати ще новини
Радіо НВ
X