Billa може піти з регіонів України

30 червня 2017, 17:19
Німецький концерн Rewe Group, що розвиває, зокрема, мережу супермаркетів Billa в Центральній і Східній Європі, не має наміру виходити з України, але може закрити магазини в регіонах

"Billa залишається і буде успішно присутнім на українському ринку. Ми не плануємо залишати Україну", - повідомили агентству Інтерфакс-Україна в Rewe International AG, дочірній компанії німецького концерну.

Відео дня

У той же час в компанії підтвердили можливість закриття одного або декількох магазинів мережі Billa в регіонах країни.

"Як і кожна роздрібна компанія, ми регулярно аналізуємо наш портфель магазинів. У зв'язку з цим може статися так, що ми закриємо той чи інший регіональний магазин за межами Києва", - йдеться в повідомленні.

Розвитком мережі супермаркетів Billa в Україні займається компанія Білла-Україна.

Раніше повідомлялося, що Білла-Україна вирішила закрити свій єдиний в Запоріжжі супермаркет Billa з 1 серпня. Причину закриття не уточнили, зазначивши, що це рішення топ-менеджменту компанії.


Білла-Україна створено в 1998 році концерном Rewe Group, який був заснований в 1927 році в Кельні. В Україні перший супермаркет Billa відкритий в лютому 2000 року в Києві.

За даними Білла-Україна, на 30 червня 2017 року мережа об'єднує 34 супермаркети в Києві, Борисполі та Вишгороді (Київська обл.), Дніпрі, Запоріжжі, Нікополі (Дніпропетровська обл.), Кременчуці (Полтавська обл.), Краматорську (Донецька обл. ), Житомирі, Одесі та Херсоні.

Чистий дохід Білла-Україна за підсумками 2015 року збільшився на 20,5% від рівня 2014 року і склав 1 млрд 968,56 млн грн, а чистий збиток скоротився на 9,7% - до 242,07 млн грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X