Від коду до сохи. Білл Гейтс став найбільшим в США приватним власником сільгоспугідь

18 січня 2021, 18:22

За даними порталу The Land Report, Білл Гейтс є найбільшим власником сільськогосподарських земель в США. Відзначається, що бізнесмен давно цікавиться темою сільського господарства з наукової точки зору. Йому належать ділянки в 19 штатах.

Співзасновник Microsoft Білл Гейтс виявився найбільшим в США приватним власником сільгоспугідь. Йому належить майже 1000 кв. км сільськогосподарських земель в США, повідомляє профільний ресурс The Land Report.

Відео дня

Як пише видання, бізнесмен скуповував ділянки протягом декількох років, і зараз Гейтс володіє землею в 19 штатах. Як пише The Land Report, земля безпосередньо або опосередковано належить інвестфонду Cascade Investments, який інвестує кошти сім'ї Гейтса

Найбільші з належних Гейтсу ділянок знаходяться в Луїзіані (69 071 акрів - 280 кв. км), Арканзасі (47 927 акрів - 194 кв. км) і Небрасці (20 588 акрів - 83 кв. км).

Як зазначає американський Forbes, Гейтс давно цікавиться сільським господарством з точки зору науки і екології. Ще в 2008 році благодійний фонд Білла і Мелінди Гейтс виділив невеликим фермерам з Африки грант на $306 млн для розвитку високоурожайного і поновлюваного сільського господарства.

Як писав Reuters, в 2018 році фонд подружжя інвестував в дослідження способів збільшити надій корів, вивести курячі яйця кращої якості і підвищити стійкість врожаю до посухи і хвороб. У січні минулого року фонд Гейтсів запустив ініціативу Gates Ag One, спрямовану на посилення підтримки фермерів в країнах, що розвиваються.

За даними рейтингу мільярдерів Forbes Real Time, співзасновник Microsoft займає четверте місце в рейтингу найбагатших людей світу. Його статки перевищують $120 млрд.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X