«Таке грубе спрощення здається дивним». Білл Гейтс не вважає Ілона Маска новим Стівом Джобсом

18 вересня 2020, 16:03

Засновник Microsoft Білл Гейтс не згоден з думкою, що голову компаній Tesla і SpaceX Ілона Маска можна вважати «новим Стівом Джобсом».

Про це він сказав в інтерв'ю Bloomberg Businessweek.

«Якщо ви знайомі з людьми особисто, таке грубе спрощення здається дивним. Ілон більше інженер-практик. Стів був генієм в питаннях дизайну, підбору людей і маркетингу. Увійшовши до кімнати, ви б не переплутали їх один з одним», - зазначив Гейтс.

Відео дня

Він визнає, що Маск зробив великий внесок в боротьбу зі зміною клімату, створивши відмінний електромобіль, і вважає, що потрібно збільшувати їх використання.

При цьому, на думку Гейтса, створювати електромобілі набагато простіше, ніж міняти складніші галузі промисловості, «де наш прогрес дуже невеликий».

«Ми дуже мало інвестуємо в ці складні області», - сказав засновник Microsoft.

Кілька тижнів тому Гейтс заявив, що ідея Ілона Маска розвивати повністю електричні автобуси і літаки може виявитися провальною. Гейтс вважає, що акумуляторні батареї залишаються занадто великими і важкими для використання їх в великотоннажному автотранспорті. Очільник Tesla у відповідь написав у Twitter: «Він нічого не розуміє».

Показати ще новини
Радіо НВ
X