Бессарабський ринок вперше почав продаж торгових місць на електронних майданчиках

19 лютого 2018, 11:42
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Бессарабський ринок у Києві став першим ринком в Україні, який почав продаж торгових місць через систему продажу активів ProZorro.Продажі.

Про це повідомив заступник директора департаменту промисловості та розвитку підприємництва Київської міської державної адміністрації Денис Пікалов, передають Українські Новини.

Відео дня

Йдеться про вільні місця у фруктовому, овочевому і м'ясному відділах столичного ринку.

Переможець торгів, які будуть проводитися за допомогою Prozorro.sale і електронного майданчика Е-Тендер отримає можливість укладення договору оренди на 3 місяці.

Стартова вартість місячної оренди торгового місця складе 4,7 тис. грн в овочевому або фруктовому відділах і 4,8 грн в м'ясному.

Нагадаємо, у листопаді минулого року повідомлялося, що система публічних електронних закупівель ProZorro допомогла заощадити близько 7 млрд грн.

Відзначимо, що за допомогою електронної системи закупівель ProZorro у 2016 році держава заощадила 8 млрд грн.

Протягом року у ProZorro було проведено близько 350 тис. тендерів.


Система ProZorro.Продажі - електронна торговельна система, створена з ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Transparency International Україна, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Національного Банку України і українських електронних майданчиків.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X