Великий виробник напівфабрикатів України потрапив під арешт. Це може бути Єрмоліно

18 серпня 2022, 09:39
БЕБ заарештувало майно великого виробника напівфабрикатів (Фото:Єрмоліно)

БЕБ заарештувало майно великого виробника напівфабрикатів (Фото:Єрмоліно)

БЕБ заарештувало майно великого виробника напівфабрикатів на суму 350 млн грн. Це може бути ТМ Єрмоліно.

Співробітники Бюро економічної безпеки викрили в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах підприємство, яке є одним із найбільших виробників напівфабрикатів на території України.

Відео дня

Про це йдеться у повідомленні БЕБ.

На цей час на корпоративні права та нерухомість підприємства загальною орієнтовною вартістю понад 350 млн грн. накладено арешт. Також вирішується питання про передачу арештованого майна до управління АРМА.

У ході досудового розслідування було встановлено, що бенефіціарним власником господарчого суб'єкта ( 70%) є громадянин держави-агресора.

Як встановило слідство, посадові особи компанії протягом 2019-2021 років перераховували кошти на транзитно-конвертаційну групу з метою переведення в готівку і без фактичного проведення зазначених операцій. Внаслідок таких дій компанія ухилилася від сплати податків на суму 150 млн грн.

Правоохоронці не розкривають назву компанії та її власника. Як пише Forbes Україна, ймовірно йдеться про ТМ Єрмоліно. Зазначається, що про виявлені факти та зв'язки групи Продукти Єрмоліно з Росією раніше писало Інформаційне агентство ГО Антикорупційна правозахисна рада.

Раніше повідомлялося, що частку російського акціонера у Крюківському вагонобудівному заводі передали АРМА.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X