Погана новина для Тедіса. БЕБ заарештувало понад 450 автомобілів великого тютюнового дистриб’ютора

28 лютого, 18:16
БЕБ заарештувало понад 450 автомобілів (Фото:БЕБ VIA FACEBOOK)

БЕБ заарештувало понад 450 автомобілів (Фото:БЕБ VIA FACEBOOK)

Бюро економічної безпеки заарештувало понад 450 автомобілів великого тютюнового дистриб’ютора. Компанію звинувачують у ухиленні від сплати податків.

Детективи Бюро економічної безпеки заарештували понад 450 легкових авто та мікроавтобусів великого дистриб'ютора тютюнових виробів.

Про це йдеться у повідомленні Бюро.

Відео дня

За даними слідства, посадовці дистриб'ютора у 2020—2021 роках документально оформили продаж тютюнових виробів на адресу низки підприємств із ознаками фіктивності. Загальна вартість підакцизних товарів, що реалізуються, становить 1,17 млрд грн.

За даними БЕБ, жодного продажу тютюнових виробів цим товариствам не здійснювалось. Фактично реалізація відбувалася поза врахуванням за готівку, у т. ч. через мережу магазинів роздрібної торгівлі.

Повідомляється, що для приховування таких господарських операцій компанія не відображала їх у своєму бухгалтерському обліку та фінансовій звітності.

Таким чином, компанія навмисне ухилилася від сплати податку на прибуток та акцизного податку на суму понад 270 млн грн.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру транспортних засобів, у власності товариства перебувають понад 450 автомобілів.

« Ці транспортні засоби, ймовірно, були придбані внаслідок умисного ухилення від сплати податків, тобто придбані протиправним шляхом, та використовувалися для транспортування згаданих тютюнових виробів», - зазначає БЕБ.

Генеральному директору компанії повідомлено про підозру у умисному ухиленні від сплати податків ( ч. 3 ст. 212 КК України).

Хоча у БЕБ не уточнюють, про яку саме компанію йдеться, у січні цього року правоохоронці повідомили про підозру у несплаті податків на 270 млн грн гендиректора найбільшого в Україні дистриб'ютора тютюнових виробів.

Найбільшим дистриб'ютором сигарет в Україні є компанія Тедіс, співвласником якої є бізнесмен Борис Кауфман.

Своєю чергою у компанії Тедіс назвали безпідставним звинувачення гендиректору дистриб'ютора в ухиленні від сплати податків на 270 млн грн.

На початку грудня НАБУ та САП повідомили про підозру бізнесмена Бориса Кауфмана та екснардепа Олександра Грановського, яких вважають творцями злочинної організації.

Суд відправив Кауфмана до СІЗО з альтернативою застави . 8 грудня він вийшов під заставу у 129 млн грн.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X