База для лоукостерів: Гройсман розповів, коли в Гостомелі з'явиться новий термінал і що робити Ryanair

31 липня 2017, 14:22
Термінал для лоукостерів в аеропорту Гостомеля (Київська обл.) повинен бути побудований протягом півроку

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв'ю виданню Деловая столица.

"Гостомель має чітке завдання - створити термінал, щоб в межах півроку бути готовим приймати лоукостери", - сказав прем'єр.

Відео дня

Крім того, за його словами, поки буде будуватися термінал у Гостомелі, Бориспіль або Жуляни на тимчасових умовах можуть надати Ryanair свої послуги.

Гройсман ще раз зазначив, що Кабінету міністрів не було відомо про намір міністра інфраструктури Володимира Омеляна підписати у березні меморандум з Ryanair.

"Якби ми в Кабміні знали, то зобов'язали б Гостомель відразу почати підготовку до створення терміналу для лоу-костерів. Меморандум підписали в березні, а за шість місяців можна було зробити класний термінал, і всі лоу-костери почали б літати вже з Гостомеля. На жаль, ми втратили час", - сказав прем'єр.

Раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман виступав за перетворення аеропорту Гостомель в базовий аеропорт для лоукост-авіакомпаній.

Крім того, державне підприємство Антонов зацікавлене у використанні аеродрому в Гостомелі для обслуговування низькобюджетних авіакомпаній.

При цьому міністр інфраструктури Володимир Омелян не вважає за необхідне перетворювати в аеропорту Гостомель в базовий для роботи лоукост-авіакомпаній при недозавантаженні міжнародних аеропортів Бориспіль і Київ (Жуляни).

Раніше, керівництво аеропорту Бориспіль заявило про те, що не планує в 2018 році розконсервацію терміналу F під лоукост авіакомпанії.

Показати ще новини
Радіо НВ
X