Банку Тігіпко дозволили випуск електронних грошей

4 листопада 2016, 10:31
ТАСкомбанк визначений Національним банком одним з банків, який має право здійснювати випуск електронних грошей і отримав погодження правил використання електронних грошей за передплаченими картками міжнародних платіжних систем Visa і MasterCard

Про це повідомила прес-служба фінустанови, пише Finclub.

"Отримана можливість дає право банку випускати віртуальні платіжні інструменти Visa і MasterCard без відкриття рахунку та ідентифікації клієнта, що дозволяє швидко і якісно проводити розрахунки та платежі як клієнтів, так і не клієнтів банку",- заявив заступник голови правління Таскомбанку Валерій Даниленко.

Відео дня

За його словами, дана технологія лежить в основі мобільного додатку, що розробляється банком. При скачуванні вказаного мобільного додатка у користувача буде випускатися віртуальна платіжна картка MasterCard.

Використовуючи випущену платіжну картку, користувач зможе оплачувати товари/послуги або здійснити переклад з карти на карту.

Завдяки моментальній процедурі відкриття віртуально платіжної картки у додатку, сервісом зможе скористатися будь-який власник смартфона.

"Також ми починаємо імплементацію випуску віртуальних карт з партнерами - найбільшими гравцями еСоммегсе", - додав Даниленко.

Нагадаємо, що з квітня 2015 Сергій Тігіпко очолював Наглядову раду ТАкомбанка. Опосередкованим власником банку вважають Сергія Тігіпка з часткою 48,9% акцій.

Показати ще новини
Радіо NV
X