Банк Пінчука забрав за борги АЗС і нафтобазу в Запорізькій області

28 вересня 2017, 11:40
Банк Кредит Дніпро (Київ) забрав АЗС і нафтобазу в Запорізькій області компанії Енергетичні технології, яка входить в групу компаній Запорожоілгрупп

Про це йдеться в рішеннях Господарського суду Запорізької області від 01.03.2017 року, Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 14.06.17 року, Вищого господарського суду від 19.09.2017 року у справі №908/1 395/16, передає прес-служба банку.

Відео дня

"Ця справа відноситься до ряду судових позовів, поданих банком Кредит Дніпро щодо групи компаній Запорожоілгрупп, до складу якої, крім компанії Енергетичні технології, входять ряд інших юридичних осіб, які є власниками АЗС, нафтобаз, обладнання лабораторії, а також Торгового дому Запорожоілгрупп", - йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що дані компанії з 2015 року повністю припинили обслуговування кредитів, виданих банком у період з 2011 по 2013 років і на даний момент заборгованість підприємств перед фінустановою перевищує 90 млн грн.

У зв'язку з неготовністю компаній виплачувати борги, банк подав позови про стягнення заборгованості, в тому числі про звернення стягнень на предмети застави: дві нафтобази, обладнання, призначене для дослідження нафтопродуктів, кілька АЗС, спеціалізований транспорт, СТО.

Також в судах розглядається справа про стягнення заборгованості з фізичної особи, що виступає фінансовим поручителем по всіх кредитах групи компаній Запорожоілгрупп в банку Кредит Дніпро.


Банк Кредит Дніпро заснований в 1993 році. Єдиним його акціонером на 1 січня 2017 року була компанія Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед, яка належить компанії Paramigiani Management Limited (обидві - Кіпр). У свою чергу, 99% акцій Paramigiani Management Limited прямо і ще 1% опосередковано належать Віктору Пінчуку.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 липня 2017 року за розміром загальних активів (9,1 млрд грн) банк займав 21-е місце серед 88 діючих.

Показати ще новини
Радіо NV
X