Dragon Capital оскаржить в суді скасування результатів аукціону про продаж будівлі банку Київська русь

11 березня 2020, 16:19

Результати попереднього аукціону в ФГВФО скасували аргументувавши рішення тим, що арешт з майна банку не був знятий.

Інвестиційна компанія Dragon Capital звертається до Господарського суду міста Києва з позовом до Фонду гарантування вкладів фізосіб про визнання незаконним та скасування рішення про скасування результатів аукціону з реалізації будівлі головного офісу Банку Київська Русь.

Відео дня

Як повідомляють в прес-службі компанії, будівлю головного офісу банку Київська Русь було продано на відкритих торгах 25 липня 2019 року ТОВ ДК БЦ1. Покупець сплатив вартість лота в розмірі 60, 5 млн грн в зазначений законом термін і повністю виконав умови, необхідні для укладення договору купівлі-продажу.

Незважаючи на це, фонд двічі продовжував термін на укладення договору купівлі-продажу майна в зв'язку з наявністю арештів, накладених на майно банку. Останній раз укладення договору перенесли на 3 лютого 2020 року.

Однак, 6 лютого профільна комісія ФГВФО звернулася до Виконавчої дирекції фонду з пропозицією скасувати результати торгів, оскільки арешт з майна банку не був знятий. Виконавча дирекція ФГВФО підтримала ініціативу і скасувала результати торгів.

Відзначається, що арешт майна не входить в вичерпний перелік підстав для скасування торгів.

Компанія вимагатиме скасування нового аукціону і його результатів щодо будівлі головного офісу банку Київська русь і підписання договору з ТОВ ДК БЦ1.

Dragon Capital заснована в 2000 році і є однією з найбільших на інвестринку України. Працює в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром є громадянин Чехії, президент Європейської бізнес асоціації (ЄБА) Томаш Фіала. Співінвесторами фонду виступають Goldman Sachs, Джордж Сорос, OPIC. До активів інвесткомпанії входить також компанія Медіа-ДК, яка видає журнал і сайт НВ.

Нагадаємо, що Фонд гарантування вкладів виставив будівлю офісу банку Київська Русь на торги за 58 млн грн. Приміщення розташоване за адресою: вул. Хорива, 11-А, в історичному центрі Києва за кілька кроків від станції метро Контрактова площа.

Нагадаємо, що Нацбанк відкликав ліцензію у Банку Київська Русь в 2015 році , визнавши його банкрутом.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X