Банк Ахметова запустив банківські послуги через месенджери

8 жовтня 2018, 09:24

Вхідний до банківської групи Ріната Ахметова Перший український міжнародний банк (ПУМБ) почав надавати банківські послуги через месенджер Telegram.

Про це повідомив голова правління ПУМБ Сергій Черненко, передає прес-служба банку.

"Все те, що було зроблено на платформі Viber, тепер доступно в Telegram. Ми витратили всього два дні на те, щоб повторити весь наш функціонал в новому для нас мессенджере", - сказав він.

Відео дня

Також ПУМБ до кінця року має намір запустити послугу в месенджері Facebook, оскільки він третій за популярністю в Україні.

Рішення для роботи з банківськими послугами в месенджерах банк реалізував на базі хмарної операційної системи Corezoid, яка належить американській компанії Middleware Inc (також працює з системою Приват24).

У месенджерах клієнти можуть дізнатися актуальний курс валют, оформити кредитну і дебетову карти, здійснити погашення по кредитній карті, отримати інформацію про рух коштів, а також поповнити рахунок мобільного оператора.

За три останніх місяці надання банківських послуг в Viber, найбільшою популярністю користувалася послуга "перевірка інформації по кредиту" - 85 тис. запитів; на другому місці - перевірка інформації по кредитній карті - 19 тис.; на третьому місці - 8 тис. запитів по курсам валют. Також користувачі зробили близько 1,5 тис. поповнень мобільного рахунку через месенджер і подали близько 1,2 тис. заявок на отримання кредиту або кредитної картки.

Черненко також зазначив, що за даними ПУМБ, в Україні частка населення, що використовує смартфони, становить 45%, з яких 49% користуються мессенджерами. У ТОП-5 месенджерів в Україні входять: Viber, яким користується 85% населення, які використовують смартфони; Facebook-месенджер - 44%; Skype - 32%; WhatsApp - 20% і Telegram з часткою користувачів в 11%.


ПУМБ заснований в 1991 році. До початку січня 2018 року власником істотної участі банку був Рінат Ахметов (опосередкована участь 99,9%).

Згідно з даними Нацбанку України, за станом на 1 січня 2018 року по розміру загальних активів ПУМБ займав 9-е місце (54,6 млрд грн) серед 84 банків, що діяли в країні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X