Банк Ахметова вирішив довести до банкрутства компанію власника ТММ Толмачова

29 травня 2017, 14:55
Перший український міжнародний банк (ПУМБ) просить Господарський суд Херсонської області почати банкрутство компанії ТММ-Енергобуд (Херсонська область)

Про це свідчать матеріали суду, передають Українські новини.

22 травня суд прийняв до розгляду заяву банку щодо порушення справи про банкрутство. Підготовче засідання суду призначено на 6 червня.

Відео дня

У грудні 2016 року ПУМБ домігся через суд заборони виїзду за межі України власнику і генеральному директору ТММ-Енергобуд Миколі Толмачову у зв'язку із заборгованістю перед банком.

Зазначене судове рішення було винесено на підставі звернення державного виконавця в межах виконавчого провадження про стягнення з Толмачова заборгованості за договором поруки та кредитного договору на користь ПУМБ на суму понад $15 млн.


ПУМБ заснований в 1991 році. Найбільшим акціонером банку на початок січня 2017 року було ТОВ СКМ Фінанс (92,24%), а власником істотної участі - Рінат Ахметов (опосередкована участь 99,9011%).

ТММ - Енергобуд була заснована в 2005 році для виконання програм у галузі енергетичного будівництва.

Микола Толмачов відомий як власник великої будівельної компанії ТММ, яка є забудовником низки проектів, серед яких ЖК Сонячна брама, ЖК Тріумф, РК Каскад, РК GreenTower та інші.

Показати ще новини
Радіо NV
X