Українське рекламне агентство Banda назвали найефективнішим у світі серед незалежних

9 червня 2020, 15:40

Українську Banda визнали найефективнішим незалежним агентством в світі. В інших номінаціях перемогли, в тому числі і компанії Coca-Cola і Unilever.

Українське рекламне агентство Banda визнали найефективнішим серед незалежних агентств у світі. Про це свідчать результати конкурсу Global Effie Index, який збирає і аналізує дані про переможців премії Effie з більш ніж 50 країн світу.

Відео дня

«Ми віримо, що креативність здатна рухати економіку і суспільство вперед і дуже раді, що наші опуклі ідеї показують такі результати, ще раз підтверджуючи, що креативність = ефективність», - зазначив співзасновник агентства Ярослав Сердюк в Facebook.

В інших номінаціях перемогли компанія Coca-Cola (як найефективніший бренд), компанія Unilever (як найефективніший рекламодавець), WPP Group (як найефективніша рекламна група) і McCann Worldgroup (як найефективніший мережеве агентство).

Премія Effie була заснована в 1968 році Американською маркетинговою асоціацією Нью-Йорка. В рамках премії публікується Global Effie Index, який аналізує і ранжирує дані фіналістів і переможців премії. У рейтинг поточного року потрапили більш ніж 4 тис. Переможців і фіналістів Effie по всьому світу, оголошених в період з 1 січня 2019 по 31 грудня 2019 року.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X