Балчун подав у відставку з посади глави Укрзалізниці

9 серпня 2017, 11:29
Глава ПАТ Укрзалізниця Войцех Балчун подав у відставку з поста глави державного підприємства

За словами прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, Кабінет міністрів розгляне заяву Балчуна про звільнення на засіданні у середу, 9 серпня.

"Сьогодні ми розглянемо заяву Войцеха Балчуна про звільнення, він прийняв це рішення абсолютно самостійно. Це його рішення, я це рішення поважаю, але хотів би відзначити, що за цей рік, хто б що не говорив, але за цей рік на залізниці відбулися в тому числі і позитивні зміни. Я хочу подякувати йому ", - цитує його слова Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Гройсман додав, що вже доручив невідкладно запустити процедуру проведення публічного конкурсу на нового керівника підприємства.

Тимчасовим виконувачем обов'язків голови правління Укрзалізниці планують призначити першого заступника міністра інфраструктури Євгена Кравцова.

За словами самого Балчуна, робота на посаді глави Укрзалізниці була складною і важливою місією в його діловому житті.

"Країна, де, до цього, я був лише раз. Інші корпоративна культура, правове середовище, звичаї, інша мова. Виграний конкурс був для мене і несподіванкою, і викликом, і особистим випробуванням", - написав він у Facebook.

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян розкритикував діяльність Балчуна на посаді голови Укрзалізниці та неодноразово заявляв, що йому давно треба піти у відставку.

Однак, у 21 червня Укрзалізниця повідомила, що контракт Балчуном формально продовжено до 9 червня 2019 року.

За словами директора Укрзалізниці з правових питань Андрія Омельченка, глава підприємства призначається і звільняється з посади виключно Кабінетом міністрів України. Згідно із законодавством, термін повноважень голови правління товариства становить три роки.

Показати ще новини
Радіо НВ
X