Бахматюк шукає $ 200-800 млн для будівництва порту

5 березня 2019, 12:31

Агрохолдинг Бахматюка шукає інвесторів для відновлення проекту з будівництва порту в Одеській області

Агрохолдинг Укрлендфармінг бізнесмена Олега Бахматюка в рамках стратегії вертикальної інтеграції зберігає плани будівництва порту для експорту зернових і шукає інвесторів для реалізації цього проекту, оцінюючи його вартість від $200 до $800 млн. Про це повідомляє Інтерфакс .

Відео дня

"Проект, вартість якого становить від $200 млн до $800 млн, в даний час призупинено, але ми активно шукаємо партнерів, які приєднаються до нас і виділять капітал", - сказав Олег Бахматюк в інтерв'ю Die Welt.

"Ми сподіваємося, що після виборів відкриється вікно можливостей, і ми зробимо крок до інвесторів в Європі, Азії, Америці та на Близькому Сході", - додав бізнесмен.

Він повідомив, що після втрати майже 50% виробничих потужностей в Криму і на Донбасі, Укрлендфармінгу вдалося істотно відновити втрачений об'єм виробництва і скоротити залежність від внутрішнього ринку, збільшивши частку експортних поставок до 55%.

"Наша стратегія полягає в тому, щоб продавати 70% на експортних ринках і 30% - на внутрішніх ринках, тим самим знижуючи нашу залежність від суверенного ризику", - зазначив власник компанії.

Укрлендфармінг раніше отримав в оренду ділянку площею 5,49 га на території с. Визирка біля порту Південний на 49 років. Компанія на початку 2016 року заявляла про плани почати будівництво в 2017 році, але потім заморозила проект. На той момент передбачалося, що перша стадія будівництва терміналу потребує $ 80-300 млн інвестицій і вихід на 6 млн т перевалки на рік протягом чотирьох років. Наступна стадія з перспективою реалізації семи-восьми років - до $500 млн, щоб довести потужності по перевалці до понад 15 млн т.

Укрлендфармінг займається вирощуванням зернових, молока і м'яса, виробництвом яєць і яєчних продуктів. Земельний банк - 570 тис. га, в структуру холдингу входить елеваторна мережа загальною потужністю 2,6 млн т одночасного зберігання зерна, ферми з вирощування ВРХ, 19 м'ясопереробних комбінатів. У структурі агрохолдингу Авангард - 19 птахофабрик, ферми з вирощування курей-несучок, три репродуктора, три селекційних господарства, 6 комбікормових заводів, завод з виробництва яєчних продуктів Імперово Фудз, три склади тривалого зберігання яєць.

Раніше повідомлялося, що Нацбанк відкликав у банку Фінансова ініціатива , бенефіціаром якого також є Олег Бахматюк, ліцензію на здійснення валютних операцій.

Показати ще новини
Радіо NV
X