Багатомільярдна угода. Двоє фармацевтичних гігантів оголосили про створення спільного підприємства

19 грудня 2018, 18:42

Pfizer та GlaxoSmithKline 19 грудня оголосили про створення спільного підприємства з виробництва безрецептурних препаратів.

Як повідомляється на сайті Business Wire, частка Pfizer у цьому підприємстві складе 32%, а GSK - 68%. Воно буде називатися GSK Consumer Healthcare.

Обсяг продажів у цій сфері обох компаній разом за 2017 рік склав близько $12,7 мільярда.

Відео дня

Pfizer отримає право на щоквартальну виплату відповідної частини прибутку та дивідендів і зможе призначати трьох із дев'яти членів правління спільного підприємства.

Спільне підприємство стане найбільшим виробником знеболювальних, респіраторних засобів, вітамінних та мінеральних добавок, препаратів для травної системи, здоров'я шкіри і догляду за порожниною рота.

CNN Business зазначає, що акції GSK підскочили в Лондоні більше ніж на 7% після оголошення про створення спільного з Pfizer підприємства. Це друга велика угода GSK за кілька тижнів. Нещодавно вона продала більшу частину свого індійського бізнесу з харчування, портфель якого включає в себе популярні бренди напоїв для здоров'я Horlicks and Boost, Unilever (UL) на суму близько $4 мільярдів.

Pfizer отримує більшу частину прибутку від основного бізнесу з виробництва рецептурних препаратів, таких як Віагра та Лірика.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X