Азербайджанський газ: Сокар отримав ліцензію на імпорт в Україну

29 червня 2017, 11:06
Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) видала компанії Торговий дім Сокар Україна (дочірня компанія азербайджанської Socar, Київ) ліцензію на право ведення господарської діяльності з постачання природного газу

Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії в четвер, передають Українські новини.

З 1 липня, згідно із законодавством, оператор газотранспортної системи компанія Укртрансгаз не зможе приймати заявки на транспортування газу від компаній, у яких буде відсутній, зупинена або анульована ліцензія НКРЕКУ.

Відео дня

Нагадаємо, що 14 грудня 2016 року Сокар підписав договір з Укртрансгазом на транспортування 180 млн куб. м природного газу з січня по грудень 2017 року.

Також 30 грудня 2016 року Сокар Україна підписала договір з компанією ЕРУ Трейдинг (контролюється колишнім директором з комерційної діяльності ДТЕК Андрієм Фаворова) про закупівлю до 131 млн куб. м газу з поставкою протягом 2017 року.

Нагадаємо, що на початку цього року Сокар Україна - початку торгівлю природним газом на ринку України.

15 червня НКРЕКУ видала ліцензію на постачання газу української дочірньої компанії міжнародного товарно-сировинного трейдера Trafigura (Нідерланди).

НКРЕКУ здійснює держрегулювання суб'єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачання, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, а також забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.


Сокар Україна - представництво азербайджанської держкомпанії Socar, відкрите в Україні в 2008 році. Компанія управляє 59 АЗК в Україні.

Показати ще новини
Радіо NV
X